طبق قوانین جدید شرکت ریسلو، خدمات رسانی این شرکت به کشورهای تحت تحریم از جمله ایراناز تاریخ سه شنبه 18 جولای 2017 محدود خواهد شد و پس از تاریخ مذکور امکان سفارش سرویس های جدید وجود نداشته و از تاریخ 18 آگوست 2017 امکان تمدید نیز غیرفعال خواهد شد.
متاسفانه اطلاع رسانی این شرکت بسیار ضعیف صورت گرفته و در این باره پاسخ روشنی دریافت نگردید. 
 
چرا ریسلو ؟
سال ها پیش شرکت معتبر Resellerclub هیچ گونه مشکلی با ایرانیان نداشت ، ولی از حدود سه سال پیش به ناگاه ضمن انتقال شرکت خود به آمریکا ، تحریمات علیه ایران را آغاز و شرکت ریسلو را به عنوان جانشین خود معرفی کرد. این شرکت که از مبتدی ترین امکانات نیز بی بهره بوده ، هیچ گاه انتخاب پرشین هاست نبوده و ما به اجبار برای تهمیل نشدن هزینه ی انتقال آن را پذیرفتیم و به همراه تمام شرکت های ایرانی به اجبار به آن منتقل شدیم.
 
در حال حاضر هیچ گونه مشکلی برای دامین های فعلی وجود ندارد و آنها نیز تا فرصت اعلام شده قابل تمدید خواهند بود. 
 
چندین شرکت جایگزین در حال بررسی می باشد تا دامین مشتریان هر چه سریع تر به آن ها منتقل گردد. لطفا طی روز های آتی به اطلاع رسانی های پرشین هاست عنایت ویژه داشته باشید تا در فرصت باقی مانده با کمترین مشکل بتوانیم نسبت به انتقال دامنه ها اقدام کنیم.

مهم : برای جلوگیری از ضرر و زیان در آینده ، نیاز به تحقیق جامع در این باره داریم ، لطفا با صبر خود ما را در این امر یاری دهید.Wednesday, July 19, 2017« برگشت